Czym jest regulacja brwi?

   Od niedawna brwi znowu stały się ważnym elementem podczas codziennego makijażu. Przykłada im się tyle uwagi co oczom, ustom i cerze. Dobrze wystylizowane brwi doskonale komponują się z resztą twarzy i podkreślają urodę.

   Regulacja brwi to prosty zabieg kosmetyczny, który z pewnością jest najszybszym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych włosków. Jednak kształt brwi nie może być przypadkowy, a powinien współgrać z rysami twarzy i eksponować to, co w spojrzeniu najpiękniejsze.

   Regulacja sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem.

   Zarośnięte natomiast brwi zasłaniają oko i powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd.

Czym jest henna?

    Henna jest półtrwałą metodą barwienia brwi i rzęs przy użyciu naturalnego barwnika. Jest to naturalny pigment uzyskiwany z liści i pędów rośliny zwanej hina, występującej także pod nazwą lawosonia bezbronna oraz nadbarwia bezbronna. Henna jest najwygodniejszym sposobem na podkreślenie oczu.

   Zaletą jej jest to, że jeśli znudzisz się danym odcieniem lub uznasz, że wolałabyś je w wydaniu o ton jaśniejszym, wystarczy codzienna toaleta twarzy, aby zmyć nadmiar pigmentu. Henna poprawia jakość włosów, gdyż ma właściwości wzmacniające i ochraniające włoski – nie tylko pokrywa włoski, lecz także pogrubia je i wypełnia występujące w nich ubytki. Jest ona metodą na tyle naturalną, że sprawdzi się nawet u osób o wrażliwej skórze, nie wymaga żadnej ingerencji w skórę. Pigment utrzymuje się od 2 do 3 tygodni.

   Barwienie henną jest metodą polecaną kobietom w każdym wieku, gdyż trend mocnej oprawy oczu króluje od dłuższego czasu, nie zważając na metrykę.

Dla kogo?

· chcesz poczuć komfort?
· pragniesz podkreślić rysy swojej twarzy?
· potrzebujesz zaoszczędzić czas?
· masz potrzebę zapanować nad niesfornymi brwiami?
· chcesz poprawić koloryt brwi?
· odczuwasz potrzebę poprawy kształtu brwi/łuku brwiowego?

Przeciwwskazania do zabiegu:

· alergia
· jęczmień
· uczulenia na hennę
· choroby zakaźne
· zły stan rzęs
· uszkodzenia i otarcia na skórze wokół oczu
· obecności soczewek kontaktowych

Jak postępować po zabiegu?

  Po zafarbowaniu starajmy się choć przez parę dni unikać intensywnych promieni słonecznych oraz przez około 12-24 godziny unikać moczenia.